قیمت ویلا در شمال

قیمت ویلا در شمال

شهرهای شمالی کشور چنان آب ‌و ‌هوای خوشی دارند که اکثر اوقات اولین انتخاب برای سفر به حساب می‌آیند؛ حتی اگر قرار باشد فقط مدت کوتاهی در آن‌ها اقامت داشته باشید.

قیمت اجاره ویلاها در استانهای شمالی کشور در شهرهای مختلف و مناطق مختلف، بسیار تفاوت دارد و علاوه بر موقعیت جغرافیایی، دسترسی به امکانات نیز جزو عوامل مؤثر بر قیمت اجاره ویلاها می‌باشد. لازم به ذکر است که امکانات ویلاها نیز در قیمت به‌شدت تأثیرگذار بوده و می‌تواند قیمت اجاره آن‌ها را تا چند برابر افزایش دهد. البته لازم به ذکر می‌باشد که نمی‌توان در هر منطقه نیز دقیقاً قیمت متوسط مشخص را بیان داشت و می‌توان بازه قیمتی مشخص کرد.

اغلب خانواده‌ها ترجیح می‌دهند تعطیلات آخر هفته را به شمال سفر کنند. اما موضوعی که معمولاً به آن بی‌توجه هستند افزایش هزینه‌ها در این ایام می‌باشد. اما اگر تنها یک روز مرخصی گرفته و زودتر سفر خود را آغاز کنند، علاوه بر اینکه در مسیر سفر از ترافیک رنج نخواهند برد هزینه‌های سفرشان به خصوص هزینه اجاره ویلا شمال کاهش می‌یابد و ممکن است ویلای ارزان قیمت و مناسبتری هم پیدا کنند. چنین سفری در نهایت بسیار به صرفه تر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های مرتبط

Compare

کلمه کلیدی خود را وارد کنید