رزرو ویلا در شمال

رزرو ویلا در شمال

رزرو ویلا در شمال یکی از روش های مرسوم برای اقامت می باشد. که گردشگران تور شمال قبل از سفر به دنبال اقامتی برای اجاره می باشند. چرا که شمال ایران به دلیل آب و هوای خوب و جاذبه های گردشگری هر ساله گردشگران بسیاری را از سراسر جهان به خود جذب می کند.

در محله های مختلف شهر های شمالی ویلاهای بسیاری با امکانات متفاوت وجود دارد.که به صورت سالانه و یا ماهیانه و روزانه به گردشگران و مسافران شهر کرایه داده می شود.اقامت در این ویلاها می تواند گزینه بسیار خوبی برای گردشگرانی که به صورت گروهی سفر می کنند باشد.

 مهم ترین مزیت رزرو ویلا در شمال به جای رزرو هتل بدون شک امکان اجاره فضای بیشتراست. داشتن حریم خصوصی و صرف هزینه کمتر به ازای مکان بزرگ تر است.

افرادی که به همراه دوستان در قالب چند خانواده به شمال سفر می کنند با اجاره ویلا امکان تقسیم کردن هزینه اجاره را خواهند داشت.
از دیگر مزایای اجاره ویلا در شمال آشپزخانه مجزا، بالکن، باربکیو، سرویس حمام و دستشویی مستقل و در اکثر اوقات حیاطی بزرگ و فضای کافی برای پارک چند ماشین در اختیار خواهند داشت.

اگر ویلای اجاره شده بخشی از یک مجموعه ویلایی، ویلای آپارتمان و یا شهرک باشد. از امکانات مشترکی مانند زمین فوتبال و والیبال، استخر مشترک، وجود نگهبان و امنیت بالاتر بهره مند می شوند.

ویلای دو درخت با بهترین امکانات روز و تمیز ترین واحدهای مبله در رشت آماده پذیرایی است.

شما میهمانان با رزرو اقامتگاه های ما با خیالی آسوده سفر کنید.

بهترین امکانات در سطح رشت و بهترین ویلاها را از ما بخواهید.

لوکسترین و شیکترین سوییت آپارتمانها نزد ماست.

شماره تماس ویلای دو درخت

09112483140

مدیریت ویلای دو درخت مهدی رجبی دافساری مقدم شما را گرامی میدارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های مرتبط

Compare

کلمه کلیدی خود را وارد کنید