“با آسودگی خاطر همراه خانواده محترم می توانید مقدمات یک سفر بی نظیر را فراهم کنید”

  شما مسافرین محترم در صورت ايجاد كوچكترين شك و ترديد در خصوص اطلاعات ذكر شده، بر روي سایت مي توانيد، قبل از اقدام به رزرو ویلا یا واحد آپارتمانی ، اقدام به بررسي صحت و سقم اطلاعات مربوطه نماييد.و یا بصورت حضوری ویلا را اجاره نمایید.

 توجه: با توجه به قرار دادن مشخصات و  تصاویر از ویلاو واحدها ، رزرو ویلایا واحدبه منزله پذیرش و تایید کل موارد مطرح شده در این صفحه با عنوان “شرایط رزرو” از جانب شما مسافر محترم می باشد.می توانید از این صفحه پرینت تهیه کرده و یک نسخه از آن را داشته باشید.

  در صورت رضایتتان از ما ، مجموعه ویلای دو درخت را به دوستانتان پیشنهاد کنید.

 تعهدات مسافرین محترم :

1ـ ارایه و تحویل مدارک شناسایی زوجین محترم  و یا فرد مجرد در مدت اقامت به مدیر ویلا الزامی است. (اصل شناسنامه و کارت شناسایی ملی)

2- شرط استفاده ویلا برای خانم و آقا بصورت مشترک محرمیت مطابق با شرع مقدس اسلام می باشد و ارایه مدارک لازم جهت اثبات محرمیت در زمان مراجعه به ویلا الزامی است.

3- ساعت تحویل ویلای روستایی به مسافرین محترم 5 بعد از ظهر  به بعد و ساعت تخلیه ویلای روستایی توسط مسافرین محترم با در نظر گرفتن زمان دو ساعته نظافت ، ساعت  3 بعد از ظهر آخرین روز می باشد.(ساعات با توجه به شرایط قابل تغییر است)

ساعت تحویل واحدهای آپارتمانی داخل شهر:2/5 بعد از ظهر

ساعت تخلیه واحدهای آپارتمانی داخل شهر: 1بعد از ظهر آخرین روز

 زمان تحویل و یا تخلیه ویلا مطابق با قانون ویلای دو درخت می باشد در صورت نیاز به تحویل ویلا زودتر از زمان مورد نظر و یا تخلیه دیرتر از زمان اعلام شده حتما هماهنگی قبلی انجام پذیرد.

4- مبلغ اجاره فقط قبل از سفر تعیین می شود و شما می توانید بر اساس میزان بودجه خود  ویلا یا واحدهای آپارتمانی ویلای دو درخت را انتخاب کنید.هنگام تحویل ویلا امکان تخفیف وجود ندارد.

5- تا زمانی که رزرو شما آماده پرداخت نشده باشد احتمال تغییر قیمت اعلام شده  وجود دارد در حقیقت قیمت اعلام شده در تاییدیه رزرو شما تازمانی اعتبار دارد که رزرو خود را قطعی نمایید در صورتی که رزرو شما منقضی گردد احتمال تغییر قیمت می باشد.و ممکن است در صورت پیگیری مجدد قیمت تغییر نماید.

6- مسافر عزیز با توجه به رزرو ویلا در مدت مشخص از طرف شما ، چنانچه به هر نحو منصرف شدید ، هیچگونه مبلغی از وجه مسترد نمی گردد . در صورت عدم مراجعه مسافر در زمان رزرو، ویلا براي مسافر خالي نگاه داشته می شود . و نیز در صورت اقامت یک یا چند شب در واحد و انصراف از ادامه اقامت در روزهای آتی ، کل مبلغ اجاره ی روزهای آتی از شما مسافر عزیز دریافت ومبلغی به شما عودت داده نمی شود.

7-  حد اکثر ظرفیت ویلا و واحدها در فایل هر یک مشخص گردیده برابر بودن تعداد مسافرین با تعداد اعلام شده الزامی است .با افزایش تعداد مسافرین صاحب ویلا مسوولیتی در قبال تامین جا و خواب برای مسافرین ندارد.

8- ایجاد آلودگی صوتی در ویلا و واحد ها ممنوع و رعایت شئونات اخلاقی و اسلامی الزامی است و هرگونه مشکل قانونی اخلاقی و انتظامی پیش آمده بر عهده مسافرین می باشد. در صورت مشاهده هرگونه مساله مشکوک و یا مصرف مواد مخدر و الکل در ویلا  با فرد یا افراد خاطی برخورد جدي صورت گرفته و مراتب جهت پيگيري به مراجع قضايي ارجاع داده خواهد شد.

9- پس از دریافت کلید ویلا ، کلیه مسافرین ملزم به رعایت قوانین و مقررات  وضع شده در قرارداد ویلا هستند.

10- ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال مشکلات قانونی ، اخلاقی ، و انتظامی پیش آمده  توسط مسافرین را نداشته  و کلیه مسئولیت های ذکر شده  پس از تحویل کلید ویلا برعهده مسافرین می باشد.

11 – ویلاهای روستایی فاقد نجات غریق می باشد ، هرگونه حادثه مربوط به رودخانه  یا استخر و حوادث مترقبه دیگر متوجه  خود مسافرین  است.

12 – وسایل ویلا و واحدهای آپارتمانی را صحیح و سالم تحویل گرفته و در پایان اقامت با حفظ و رعایت نظافت صحیح و سالم تحویل دهید .هزینه هرگونه خسارت به اموال داخل ویلا از شما دریافت خواهد شد. در صورت ایجاد هر گونه خسارت به ویلا و یا وسائل و امکانات آن، کلیه مسافرین حاضر، مجتمعاً ملزم به پرداخت غرامت آن می باشد.

 13 – مواظب وسایل شخصی خود باشید ، مالک ویلا هیچگونه مسئولیتی در قبال اشیاء شما نخواهد داشت .

 14- در طول مدت اقامت احترام به عقاید و تفکرات مردم محلی از وظایف مسافران می باشد.

 15- پذیرش خانم مجرد بدون همراهی مرد محرم در ویلا امکان پذیر نمی باشد مگر اینکه سفر جهت شرکت در امتحان , کنکور , مسابقه وتور دسته جمعی خانوم ها و…. ویا ماموریت اداری به استناد گواهی لازم امکانپذیر است .

16- استفاده ویلا برای  کودکان تحت حمایت ارگانهای خیریه  بصورت تور جمعی رایگان می باشد.

17- ارگانهایی که بطور رسمی اقدام به برگزاری تور می نمایند حتما باید مجوز و همچنین بیمه نامه به همراه داشته باشند.

18- تمامی هماهنگی های قبلی جهت شرایط خاص باید در هنگام رزرو اعلام و ثبت گردیده باشد در غیراینصورت قابل قبول نخواهد بود.

19- سایر قوانین مطابق با قانون رزرو ویلا در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و مراجع مرتبط می باشد.

20- سایر قوانین پرداخت  بصورت کارت به کارت  مطابق با قانون بانک های جمهوری اسلامی ایران می باشد.

21- افرادی که برای بار دوم یا بیشتر اقدام به رزرو ویلا  می نمایند از تخفیف مناسبی برخوردار می گردند.

22- اولویت رزرو با افرادی است که زود تر از دیگران هزینه اقامت را واریز نمایند.

23- بدلیل چند منظوره بودن ویلای روستایی(ویلابه همراه استخر پرورش ماهی)همیشه نیاز ضروری برای رسیدگی به استخر ها وجود داشته بنابراین  محوطه  اطراف ویلای دو درخت و استخرها  غیر در بستی بوده و در مواقع لزوم و به تشخیص مالک ویلا  ، کارگر مربوطه موظف به رسیدگی به امورات استخر همجوار ویلا می باشد مالک ویلا به همراه کار گر مربوطه با هماهنگی قبلی حق ورود به محل استخر همجوار اسکان مسافر را داشته و مسافرین محترم طی این آگاهی حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می نمایند.

24- مالک ویلا در مقابل حوادث غیر مترقبه مثل قطع شدن آب یا برق شهر یا روستا، وضع آب و هوا و حوادثی از این دست که به طور مشخص به ویلا مربوط نمی باشد، مسئولیتی ندارند.

تعهدات  مدیریت ویلا ی دو درخت :

1- تا حد امکان ، رزرو آسان و بدون دغدغه را با قیمت مناسب برای شما مسافرین عزیز فراهم آورد. و در متعادل سازی قیمت کوشا باشد.

2- ویلای مورد نظر با تصاویر  و مشخصات خود در وبلاگ تطابق داشته باشد .

3- وسایل و امکانات واحد از نظافت مناسبی برخوردار باشند .

4- در صورتی که بعد از رزرو ویلا، هرگونه مشکل پیش بینی نشده ای از جانب صاحب ویلا  پیش آمد، ما تمام سعی خود را برای رفع مشکل انجام می دهیم.

اجاره حضوری:

پس از تحویل مدارک شناسایی(شناسنامه و کارت ملی) و پرداخت کل مبلغ اجاره کلید تحویل مسافرین محترم می گردد.

تاکید می گردد:

بهمراه داشتن شناسنامه و کارت ملی  الزامی می باشد.

* دریافت شناسنامه و کارت ملی  بصورت هم زمان توسط مدیریت ویلا هم برای شناسایی دقیق تر و هم تضمینی برای تحویل ویلا بصورت سالم توسط مسافرین محترم به مدیریت ویلا می باشد.تاکید می گردد در هنگام مراجعه هردوی مدارک را به همراه داشته باشید در غیر این صورت کلید به شما تحویل داده نخواهد شد.

اجاره به صورت  رزرو :

 با پرداخت مبلغ توافق شده طی تماس تلفنی ، رزرو قطعی می گردد. هرگونه رزرو و پرداخت وجه به حساب ، به منزله مطالعه و پذیرش و تایید شرایط رزرو از جانب شما مسافر عزیز می باشد. در صورت عدم مراجعه مسافر در زمان رزرو، ویلا براي مسافر خالي نگاه داشته می شود و هيچگونه وجهي مسترد نخواهد شد.

پرداخت وجه :

پرداخت وجه  هم بصورت واریز به حساب و  هم  بصورت کارت به کارت امکان پذیر است.

پس از واريزاجاره بها به حساب  بانکي معرفي شده بهتر است اطلاع رساني درخصوص واريز وجه از طريق تماس تلفني  انجام گیرد.ورسید مربوطه را تا زمان تحویل کلید به همراه داشته باشید.

رزرو پس از پرداخت قطعی خواهد بود , واریزی علی الحساب و یا عدم اعلام به ما پس از واریزی و یا مشکلات سیستم بانکی در پرداخت بطوریکه وجه آن به حساب صاحب ویلا واریز نگردیده باشد بعنوان رزرو قطعی منظور نخواهد شد.

در صورت پرداخت به روش کارت به کارت  بدلیل نامشخص بودن واریز کننده فورا باید پس از واریزی اعلام گردد و تاییدیه رزرو دریافت گردد در غیر اینصورت مسئولیتی متوجه ما نخواهد بود.

 در صورت انصراف بمحض واریز وجه(حداکثر تا پایان وقت اداری همان روز)، مبلغی معادل هزینه کارمزد کارت به کارت کسر و مابقی مسترد خواهد شد.

حساب بانکی و شماره کارت ویلای دو درخت

لطفاً قبل و بعد از واریز وجه با ما تماس بگیرید :

تلفن : 09112483140

شماره کارت : 5894631897819330  بانک رفاه  مهدی رجبی دافساری

شماره حساب: 33033031   بانک رفاه   به نام ویلای دو درخت  (مهدی رجبی دافساری)